توضیحات کامل :

چطور محصولات آموزشی پرفروش بسازیم؟

 

در این دوره قصد داریم به شما بگوییم که چطور یک محصول آموزشی پرفروش بسازید و راه های افزایش فروش آن را نیز به شما خواهیم آموخت و شما می توانید با اجرای نکاتی که در این فایل گفته شده ، به درآمد بسیار خوبی برسید.

بعد از هر آموزش تمرینی برای شما در نظر گرفته ایم که با انجام گام به گام این تمرینات ، در پایان این دوره حداقل 3 محصول آموزشی تولید کرده اید و می توانید آنها را بفروشید و درآمد خوبی کسب کنید.

 

بسیاری افراد به دلیل نداشتن شناخت کافی معتقدند که کسب درآمد از اینترنت کار بسیار سختی است و کمتر کسی می تواند در اینترنت به درآمد برسد اما من نظر متفاوتی دارم و معتقدم هر  شخصی می تواند با برنامه ریزی ، آموزش و تلاش مستمر از اینترنت به درآمد برسد.


به شخصه افرادی را سراغ دارم که در ابتدا هیچگونه آشنایی با فضای اینترنت نداشتند و بعضی از آنها حتی توانایی کار با نرم افزارهای ورد و پاورپوینت و امثال این را نداشته اند ، اما بعد از اینکه یک دوره کوتاه آموزشی برای آنها گذاشته ام و با تلاش و پشتکار خودشان توانسته اند به درآمد بسیار خوبی از اینترنت برسند ؛ در حالی که قبل از آموزش تصور کسب چنین درآمدی را نداشته اند.

 

همین موضوع باعث شد که تصمیم بگیرم این آموزش را تولید کنم و نکات بسیار جامعتر و عمیقتری را هم به آن اضافه کنم تا افرادی که به تازگی در مسیر کسب درآمد از اینترنت قدم گذاشته اند ، بتوانند از این فضا به درآمد مطلوبی برسند و در این شرایط اقتصادی ، یک منبع درآمد بسیار باارزش داشته باشند.
با فراگیری این دوره آموزشی می توانید بدون هیچ سرمایه ای و فقط با داشتن کامپیوتر یا لپ تاپ و اینترنت محصولات آموزشی خودتان را تولید کنید.
امیدوارم که با فراگیری این آموزش و انجام تمریناتی که در هر بخش در نظر گرفته شده ، بتوانید گام های اساسی برای کسب درآمد از اینترنت را بردارید و در نهایت از این آموزش رضایت کافی را داشته باشید.

 

 

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

اگر هنوز هیچ محصول دیجیتالی ای تولید نکرده اید ، می توانید با استفاده از آموزش های این دوره اولین محصولات دیجیتالی خود را تولید کنید و به حرفه "کسب درآمد از فروش اطلاعات در اینترنت" وارد شوید.
و اگر محصولاتی را تولید کرده اید ولی نتوانسته اید هر کدام از آنها را حداقل 100 بار بفروشید ، پیشنهاد می کنیم که حتما این آموزش را تهیه کنید چون شما در این دوره خواهید آموخت که چطور محصولات با کیفیتی تولید کنید که هر کدام حداقل 100 بار خریداری شود و بواسطه آن درآمدتان را چند برابر کنید.


به شما این اطمینان را می دهیم که ارزش این آموزش بسیار بیشتر از قیمتی است که برای آن پرداخت می کنید و بعد از نتیجه گرفتن از آموزش های آن خودتان هم به این موضوع پی خواهید برد.

 

همین الان که شما این مطلب را مطالعه می کنید افراد زیادی در حال کسب درآمد از فروش محصولات قابل دانلود هستند ، پس شما هم می توانید از همین روش کسب درآمد کنید.

مطمئن باشید ارزش محتوای این آموزش بسیار بیشتر از مبلغی است که برای خرید آن می پردازید و در نظر داشته باشید که با انجام تمرین ها و رعایت نکاتی که در این آموزش گفته شده ، می توانید درآمد مطلوبی را کسب کنید که چندین برابر هزینه این آموزش خواهد بود.

 

در گام اول این دوره راهکارهایی برای تولید محصول آموزشی را بررسی خواهیم کرد تا بتوانید یک فایل آموزشی با کیفیت و باارزش تولید کنید که مخاطبان شما حاظر باشند هزینه ای که شما تعیین کرده اید را بپردازند تا بتوانند این فایل را در اختیار داشته باشند و نکته مهمتر اینکه پس از دریافت فایل و استفاده از آن ، از خریدشان رضایت کافی داشته باشند و به دنبال محصولات بعدی شما باشند و حتی محصولات شما را به دوستانشان هم معرفی کنند.

 

 

آیا قیمت این فایل مناسب است؟

به شما این اطمینان را می دهیم که اگر نکاتی که در این فایل گفته شده را رعایت کنید و تمرینات آن را به شکل صحیح انجام دهید ، قطعا درآمد شما از فروش فایل بسیار بیشتر از مبلغی است که برای این فایل پرداخت می کنید.

 

 

تضمین بازگشت وجه (فقط برای کاربران فایل ناب)

یک امتیاز ویژه برای کاربران فایل ناب در نظر گرفته ایم که در صورت خرید این فایل و عدم حصول نتیجه ، درآمدی که سهم فروشنده فایل خواهد بود را به شما پس خواهیم داد.

یعنی در صورتی که با انجام تمرینات به نتیجه نرسیدید می توانید از طریق تیکت به مدیریت اطلاع بدهید تا 60% (سهم فروشنده) از مبلغ این فایل را به حساب شما واریز کنیم.

ضمنا شما می توانید این محصول را از فروشگاه خودتان خریداری کنید تا پورسانت بازاریابی آن هم به حساب شما واریز شود و با ین کار در واقع در صورت عدم دریافت نتیجه ، 80% از مبلغ این فایل به شما برگشت داده شده است.