توضیحات کامل :

پاورپوینت بانس ریت یا نرخ پرش در سئو چیست

 

پاورپوینت بانس ریت یا نرخ پرش در سئو چیست شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مختصری از متن

مقدمه

نرخ پرش یا بانس ریت (Bounce Rate) یکی از بدترین معیارهایی است که می‌تواند پیش چشم وبمستران یا مدیران یک کسب و کار قرار بگیرد. قطعا کسی دلش نمی‌خواهد کاربرانی که وارد سایت می‌شوند خیلی زود بپرند!

خیلی‌ها تصور می‌کنند افزایش نرخ پرش یا بانس ریت فاجعه‌ای جبران‌ناپذیر است و مستقیما روی سئو سایت تاثیر منفی دارد. اما آیا واقعا این گونه است؟ این بار می‌خواهیم در یکتانت دقیق‌تر ببینیم بانس ریت چیست و نرخ پرش چه تاثیری در سئو دارد.

نرخ پرش یکی از شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) است که برای سئو و محتوای سایت تعریف می‌شود. طبیعتا براساس آمارهای مختلف بهتر می‌توانیم نرخ تبدیل سایت و دیگر KPIهای تعریف شده را بهینه‌سازی کنیم. حال تصور کنید هر چه تلاش می‌کنید، نه‌تنها به نتیجه نمی‌رسد، بلکه بانس ریت bounce rate شما نیز بالاتر می‌رود و کاربرانی که وارد سایت می‌شوند خیلی سریع خارج می‌شوند. قطعا با بررسی دقیق می‌توانید کاری کنید که میزان نرخ پرش سایت شما کاهش پیدا کند. اما بانس ریت واقعا چیست و چه تاثیری روی سئو سایت دارد.

بانس ریت (BOUNCE RATE) یا نرخ پرش سایت چیست؟

فرض کنید تعدادی کاربر از ورودی‌های مختلف وارد سایت شما می‌شوند و برخی از آنها بدون اینکه سایت یا محتوای شما را دوست داشته باشند، سریعا خارج می‌شوند و به صفحات دیگر سر نمی‌زنند. این دقیقا همان بانس ریت یا نرخ پرش است. یعنی کاربر بعد از ورود و مشاهده اولین صفحه از سایت شما، برای بازدید صفحات دیگر رغبتی ندارد و سایت را ترک می‌کند.

به عنوان مثال فرض می‌کنیم ۱۰۰۰ کاربر وارد سایت شما شده‌اند و تنها ۳۰۰ نفر آنها به صفحات دیگر سر زده‌اند، در نتیجه نرخ پرش سایت شما ۷۰ درصد است؛ چراکه ۷۰۰ نفر بعد از بازدید از صفحه اول سایت را ترک‌ کرده‌اند.

نکته قابل توجه اینجاست که بانس ریت صرفا به خروج از سایت یا بازدیدنکردن از صفحات دیگر محدود نمی‌شود. به عنوان مثال اگر کاربر به صفحه قبلی برگردد یا با صفحه‌ای که وارد آن شده تعاملی نداشته باشد و هیچ اقدامی انجام ندهد، باز هم از نظر گوگل نرخ پرش شما بالا می‌رود.

 و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

بانس ریت (BOUNCE RATE) یا نرخ پرش سایت چیست؟

بانس ریت مناسب چقدر است؟

نحوه محاسبه بانس ریت BOUNCE RATE در گوگل آنالیتیکس

تاثیر بانس ریت در سئو

آیا نرخ پرش بالا همیشه نشانه بدی است؟

دلایل افزایش BOUNCE RATE چیست؟

روش‌های کاهش بانس ریت یا کاهش نرخ پرش سایت چیست؟

جمع‌‌بندی

 

عنوان : بانس ریت یا نرخ پرش در سئو چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

بانس ریت یا نرخ پرش در سئو چیست